www.camises.com.tr

Diniajans.net

Video Galeri
Foto Galeri
Web Mobil
mülakaı-1
Bu haber 158978 kez okundu. | Kategori : FAHRİ K.K
Haberin Tarihi :   17 Mart 2016 - 14:03

Vekil, Sözleşmeli, Fahri ve Resmi ayırımını kaldırarak...

Büyüt
Küçült
Vekil, Sözleşmeli, Fahri ve Resmi ayırımını
Vekil, Sözleşmeli, Fahri ve Resmi ayırımını kaldırarak, sadece samimi ve ehil olan İlim İrfan gönüllülerine sahip çıkanlara selam olsun!

 Vekil, Sözleşmeli, Fahri ve Resmi ayırımını kaldırarak, sadece samimi ve ehil olan İlim İrfan gönüllülerine sahip çıkanlara selam olsun!

Ahiretin ekin tarlası Dünya bir imtihan yeri. Sorunlar yurdu. Çileler diyarı. Belalar durağı. Sevinci az, sıkıntısı çok! Huzuru az, hüznü çok. Barışı az, savaşı çok. Gülmesi az, ağlaması çok olan bir geçici ikametgâh!” gerçeğini anlamadan ve anlatmadan, hangi sorunu neyle ve nasıl çözeceğiz?

Alçak manasına gelen bu Dünya’yı süslerine aldanıp, sonsuz Hayatımızın yurdu Ahiret’i unutanların ve unutturanlardan olmamalıyız!

Sineğin kanadı kadar değeri olmayan bu geçici yurdumuz için sonsuz yaşayacağımız Ahiret yurduna hazırlanmayanların ve hazırlatmayanlardan bizim bir farkımız olmalı!

Hepimize bir nefes kadar yakın ölümü, Ahiret’in gümrük kapısı kabir sığınağını, toprağın altından yeniden canlanıp dirilişimizi, çok çetin hesap gününü, amellerimizin noksansız tartılacağı mizanı, o sırat yolculuğunu ve son durağımız saadet yurdu cennet saraylarını veya azap yurdu cehennem cezaevini düşünmeyenlerin ve düşündürtmeyenlerden mi olacağız? Bizi onlardan ayıran imani farkımız ne olacak?

Zulüm gören hayvanların bile diriltilip, zulüm sahiplerinden haklarını alıp tekrar toprak olacakları o dehşetli mahşer gününe kul hakkı yiyerek ve yedirterek gelecekleri şimdiden uyarmak imani ve ihvani görevimiz değil mi?

Yaratıcımız, Yaşatıcımız ve Yöneticimiz Allah’a ve İlkesi İslam’a iman yolunu terkedip, Şeytan ve Deccalların uydurduğu Kapitalizm, Sosyalizm, Komünizm, Laisizm, Kamalizm ve Faşizm gibi çağdaş Putları ilahlaştıran Müşriklerin ölmeden bilgilendirilmeleri İlim ve İrfan kadrolarının görevleri değil mi?

“Bizi hiç yok iken var eden Allah, var iken yok edip diriltmeye kadirdir” imanını nefislerimize ve nesillerimize Dünya ve Ahiret felaketlerini İlim ve irfan kadroları olmadan nasıl önleyeceğiz?

Nefislerimizi ve nesillerimizi ölüm ve ötesi hayata hangi kadrolarla ve nasıl hazırlayacağız? İlim ve irfan Ordusu dedikleri laik, ateist, faşist hastalığına yakalanmış eğitim kadrolarıyla mı?

Askerimizle, Polisimizle ve Masum Vatandaşlarımızla çarpışmak için kandil dağında eşkıyalık yapan öğretmenlerle mi nesillerimizi Ahiret Yurduna hazırlayacağız?!

Bu İnançsız, şuursuz ve idealsiz Darwinci hain kadrolarla mı dirilişimizi hazırlayacağız?!

Yetkileri olduğu halde, bu tip ahlaksız, Maneviyatsız, Din Vatan ve Mukaddesat düşmanı öğretmenleri rastgele atayarak nesillerimizi ağlatan ve ağlattıranlar bu sorumluluk ve vebalin yükünü nasıl taşıyacaklar? Bir kardeşleri olarak; onların ahretlerini, sonsuz hayatlarını önemsediğim için kendilerine hatırlatıyorum.

Haydi, titizlikle seçerek atanacak ehil, emin ve sadık Vatansever eğitim Ordusuyla yeniden dirilişe!

Dünya’da, Nefislerimizi ve nesillerimizi Milli Dirilişle Ahiretin onurlu dirilişine hazırlamak için çalışanlara ve Vekil, Sözleşmeli, Fahri ve Resmi ayırımını kaldırarak, sadece samimi ve ehil olan İlim İrfan gönüllülerine sahip çıkanlara selam olsun!

Allah (c.c), bu idealle çalışanların daim yar ve yardımcısı olsun.

Salı Akşamı saat 20.30’da, Akit TV (Kanal 34) ile Kocaeli TV’nin ortaklaşa yayınladığı “Milli Diriliş” programının Canlı yayınında buluşmak üzere Yaratıcımız, Yöneticimiz ve Yaşatıcımız Allah (c.c)’a emanet olunuz.

Selam, sevgi ve duayla

Şevki Yılmaz

 Sayfayı Yazdır
Print Friendly / PDF
Sosyal Paylaşım
Google
Etiketler :
İsim Soyisim :
E-Mail :
UYARI : Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış, Türkçe karakter kullanılmayan ve tamamı büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır. Ayrıca suç teşkil edecek hakaret içerikli yorumlar hakkında muhatapları tarafından dava açılabilmektedir.
Uyarı
Güvenlik kodu :
Bu yorum : 3 yıl önce yazıldı.
Yorum Sahibi : vekil imam
 
olacak ise olsun olmayacak ise olmuyor deyin .Bizde kurtulalım bubizleri oyalama oluyor gibi başkanımız bu feryadı duymuyormu bu canı gönülden isteği bilmiyormu çözüm başkanımızda
Bu yorum : 3 yıl önce yazıldı.
Yorum Sahibi : özkan kkö
 
Yeter artık bir ses verin neyse akibetimiz kabullenip oturalım ama bu işi gercekten vijdanlarınızı önünüze alarak yapın bizi bu belirsizlikten kurtarı n adımızı kotun piskolizimiz bozuldu bu belisizlikten
DİĞER HABERLER
İHBAR
YAZAR GİRİŞ
Son Yorumlar
Kenan Ergün
KURBANLARIMIZI DEVLETİMİZE BAĞIŞLAYALIM. AMERİKAYA MİLYONLARCA TOKAT ATALIM.
Deftere Yaz
Ziyaretçi Defteri
Düşünce ve Önerilerinizi bizimle paylaşın.
Foother
SOSYAL MEDYA
Facebook Twitter RSS Sitemap
"Diniajans.net | http://diniajans.net/"   Tum Hakları Saklıdır. © 2018 - 2019
Diniajans Haber Sitemiz hiç bir Resmi Kuruluşun Yayın Organı değildir.Tamamen Özerktir. Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.