Diniajans.net

Video Galeri
Foto Galeri
Web Mobil
 
www.diniajans.com olarak ülkemizde ve dünyada gerçeğin sesi olmaya, ileri demokrasiyi, meritokrasiyi, insan haklarını, özgürlükleri ve hukukun üstünlüğünü savunmaya sonuna kadar devam edeceğiz. 
 
Biz hiçbir kurum ve kuruluşa bağlı olmayan, gücünü tamamen özgürlüğünden alan, sivil, bağımsız, tarafsız ve özerk bir siteyiz. Bize bu teveccühü gösterek kısa zamanda internet haberciliğinde ilk sıralara yerleşmemizi sağlayan siz değerli takipçilerimize de en derin selam, saygı ve hürmetlerimizi arz ediyoruz. 
 
 
UYARI
 
www.diniajans.com ve eklerinde yayınlanan tüm haber, yazı, resim, çizim ve fotoğrafların FSEK ve Basın Kanunu’ndan doğan her türlü hakları www.diniajans.com'a ait olup, izin alınmaksızın kısmen veya tamamen kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez.”
 
 
 
Privacy Policy
 
www.diniajans.com tüm hakları saklıdır. Kod, haber, resim, röportaj gibi her türlü içeriğinin tüm telif hakları www.diniajans.com’a aittir. www.diniajans.com sitesinde yer alan bütün yazılar, materyaller, resimler, ses dosyaları, animasyonlar, videolar, dizayn, tasarım ve düzenlemelerimizin telif hakları 5846 numaralı yasa telif hakları korunmaktadır. Bunlar www.diniajans.com’un yazılı izni olmaksızın ticari olarak herhangi bir şekilde kopyalanamaz, dağıtılamaz, değiştirilemez, yayınlanamaz. İzinsiz ve kaynak belirtilmeksizin kopyalama ve kullanımı yapılamaz.
 
www.diniajans.comdaki harici linkler ayrı bir sayfada açılır. Yayınlanan yazı ve yorumlardan yazarları sorumludur. www.diniajans.com’da hiçbir bildirim yapmadan, herhangi bir zaman değişikliğe gidebilir. Bu sitedeki bilgilerden kaynaklı hataların hiçbirinden sorumlu değildir.
 
 
Privacy Policy
 
We will keep your information confidential except where disclosure is required or permitted by law (for example to government bodies and law enforcement agencies). Generally, we will only use your information within the www.diniajans.com However, sometimes the siteniz .com uses third parties to process your information. www.diniajans.com requires these third parties to comply strictly with its instructions and the siteniz.com requires that they do not use your personal information for their own business purposes, unless you have explicitly consented to the use of your personal information in this way.
 
When you interact with the Dinihaberler.com we sometimes receive personal information about you. For example, if you write to us or sign up to a newsletter, you might tell us who you are, how we can contact you and what you think of the Dinihaberler.com and its services. When you use siteniz .com online services, we use cookies and collect IP addresses. You can find out more about this in the Dinihaberler.com cookies section of our full Privacy Policy.
 
Foother
SOSYAL MEDYA
Facebook Twitter RSS Sitemap
"Diniajans.net | http://diniajans.net/"   Tum Hakları Saklıdır. © 2019 - 2020
Diniajans Haber Sitemiz hiç bir Resmi Kuruluşun Yayın Organı değildir.Tamamen Özerktir. Sitemizdeki yazı , resim ve haberlerin her hakkı saklıdır. İzinsiz veya kaynak gösterilemeden kullanılamaz.